Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Штормове попередження

  • 10.03.2021
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 11 березня, очікується північно-східний вітер 15-20 м/с, без опадів. Температура повітря вночі -5...-7, вдень -1...-4.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Станом на ранок 10 березня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 251 хворий на COVID-19 — 70 осіб госпіталізовано (13 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 181 особа лікується амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 11 та 12 березня з 9:00 до 17:00 у зв’язку з продовженням робіт з реконструкції повітряної лінії буде відключено електропостачання на Косі.

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Оголошено грантові конкурси за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру

  • 10.03.2021
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

ІСАР Єднання за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошує серію грантових конкурсів, що спрямовані на вирішення питань відновлення, відбудови економіки та розбудови миру в районах, які безпосередньо та опосередковано постраждали від збройного конфлікту. Фінансування в межах конкурсу грантів буде надано за підтримки Європейського Союзу.

Перші 6 грантових конкурсів об’єднує спільна мета - реагування та пом’якшення причин і наслідків збройного конфлікту....

Подробиці

НОВИНИ