Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Сьогодні, 10 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. До порядку денного було внесено 36 питань. Серед них про виконання програми по захисту прав споживачів у 2014 році. Начальник управління економіки Юлія Герасименко повідомила, що за минулий рік за захистом своїх прав як споживачів у виконком звернулося 743 бердянця. Це на 171 випадок менше, ніж було в 2013 році. А от грошей за придбані неякісні товари та послуги повернули на 15...

Подробиці

У вівторок, 10 лютого, о 14-00 відбудеться он-лайн трансляція чергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

Сьогодні, 10 лютого, в Бердянській мерії відбулося засідання Ради оборони міста. В ході обговорення поточного моменту військовий комісар міста та району Володимир Роговий підняв питання про необхідність розгортання в місті роти охорони, яка б захищала життєво важливі об'єкти. За словами військового комісара, рота повністю укомплектована, до неї набрані всі бердянці. Необхідний тільки наказ Генерального штабу і рота може приступити до виконання поставлених перед нею завдань....

Подробиці

Зміни, які торкнулися сімей з дітьми, потерпілих від Чорнобильської катастрофи.


Законом України від 28.12. 2014 року «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі Закон).
Значні змін були внесені до статті 30 Закону, яка передбачає пільги та компенсації потерпілим дітям та їх батькам а саме:
    З...

Подробиці

Навіщо потрібна мобілізація?

- щоб зберегти мир на нашій землі;

- щоб укріпити українську армію;

- щоб не пустити до нашого краю російських окупантів та терористів;

- щоб провести ротацію військових, яких призвали рік тому.

 Хто підлягає мобілізації?

Військовозобов’язані чоловіки та жінки віком від 25 до 60 років

 Кого будуть призивати у першу чергу?...

Подробиці

НОВИНИ