Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

На початку пленарного засідання Бердянської міської ради відбулося нагородження творчих колективів шкіл, які взяли участь у конкурсі з виготовлення екологічних торбинок багаторазового використання “Еко-торбина - альтернатива пластику”. Цей конкурс серед школярів загальноосвітніх шкіл міста №№ 2, 3, 6, 7, 8 та 13 було оголошено за підсумками навчального курсу лекцій “Школа юного споживача”, який спеціалісти управління економіки провели у цих навчальних закладах. ...

Подробиці

За інформацією Бердянського відділення ПАТ “Запоріжгаз” у середу, 28 квітня, було повністю відновлено газопостачання у 80% (459 з 572) багатоповерхових будинків міста, частково відновлено у 14% (82 будинках з 572) будинків, тобто були підключені не всі стояки. Загалом 95% багатоповерхових будинків з газопостачанням. Залишився 31 будинок, підключення яких планується завершити сьогодні. Також відновлено газопостачання у 65% будинків приватного сектору у різних мікрорайонах...

Подробиці

Програмою поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища на 2021-2023 роки, затвердженою рішенням Бердянської міської ради від 28.01.2021 року №42, з міського бюджету на 2021 рік виділені кошти для проведення 28 квітня Дня охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці, День охорони праці у 2021 році проходить під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР (безпека та здоров'я на роботі)».

...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція десятої сесії міської ради VІІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ