Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

У понеділок, 26 квітня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Злата Андріївна Некрасова.

Звертатись з 14:00 до 15:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Міський голова Валерій Баранов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом. У рамках візиту участь у зустрічі також взяли представники командування бази ВМС у місті Бердянськ та представники міжнародних організацій СММ ОБСЄ та Консультативної місії Європейського союзу в Україні. В ході обговорення піднімалися питання безпекової ситуації, міжнародного співробітництва та розвитку міста. Підсумовуючи бесіду гості висловили вдячність міському...

Подробиці

Як повідомив директор КП “Зеленгосп” Григорій Горячов, підприємство продовжує озеленення міста. Сьогодні роботи в основному проходили у центральній частині, висаджували саджанці дерев та кущів. Підприємство запрошує усіх бердянців долучитися до озеленення та готове надати саджанці липи, ясена, клена та дуба. Для їх отримання можна звернутися до КП “Зеленгосп” за адресою пр. Праці, 14. Телефон для довідок: 3 62 93.

Подробиці

Члени комітету мікрорайону «Слобідка» та вуличних комітетів, працівники клубу «Маяк», загальноосвітньої школи №6 вийшли сьогодні на прибирання свого мікрорайону. Активні мешканці прибирали на набережній біля дамби, та біля клубу “Маяк”, пофарбували два дитячих майданчики, напівсфери та лавочки. По вулиці Запорізьких козаків від готелю “Морський” до третього пляжу побілили дерева. Як розповіла в.о. голови комітету мікрорайону “Слобідка” Лідія Філімонова, у найближчих планах...

Подробиці

У п’ятницю, 23 квітня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Руслан Борисович Шиханов.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

НОВИНИ