Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Штормове попередження

  • 22.09.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у суботу, 23 вересня, очікується східний вітер 15-20 м/с, можливий дощ. Температура повітря вночі +17...+19, вдень +22...+24.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція тридцять другої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» звернулось до органів місцевого самоврядування з заявою щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення)....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. А о 13-00 — спільне засідання депутатських комісій. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 21 вересня 2017 року №318-р 22 вересня о 14:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться тридцять друга (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання....

Подробиці

НОВИНИ