Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги громадян!

  • 19.04.2021
  • Управління праці (Тихонова С.Л.)

​23 квітня 2021 року з 10-00 до 12-00 години управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проводить “пряму” телефонну лінію з питань надання пільг і компенсацій особам, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Відповіді на Ваші запитання надасть начальник управління Токмань Наталія Анатоліївна за телефоном: (06153) 4 73 32.

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Міський голова Валерій Баранов разом із членами Дорадчої ради при міському голові, працівниками КП «Зеленгосп» і мешканцями міста 17 квітня, у День довкілля, провели озелененням Коси. У заході взяли участь: голова дорадчої ради, Олімпійський чемпіон, декан факультету фізвиховання БДПУ Сергій Кушнірюк, заступник голови дорадчої ради Ігор Касьянов, ректор БДПУ Ігор Богданов та інші. Близько 300 саджанців каркасу південного (залізне дерево) і акації було висаджено на трьох...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У вівторок, 20 квітня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Володимирович Шустов.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508.

Подробиці

НОВИНИ