Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

З давнини гриби вважалися улюбленою їжею людини. У будь-якому вигляді вони збагачують та урізноманітнюють меню здорової людини. В той же час треба враховувати й той факт, що вони погано перетравлюються. Тому вживати їх рекомендується лише людям із здоровою травною системою. При захворюваннях шлунково-кишкового тракту, а також людям похилого віку і дітям доцільно утримуватися від вживання грибів.
Про отруйні властивості грибів люди знали з сивої давнини. Оповіді про отруєння...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 4 жовтня, з 9:00 до 17:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання у мікрорайоні “Ліски”. ...

Подробиці

Сьогодні, 2 жовтня, заступник міського голови Григорій Горячов провів робочий огляд об’єктів — тротуарів та доріг, на яких тривають капітальні ремонти. Роботи проводяться за рахунок державної субвенції, яку Бердянськ отримав завдяки підтримки народного депутата України Олександра Пономарьова, а також за рахунок співфінансування з міського бюджету. Так, по вулиці Університетській (Ульянових) розпочато капітальний ремонт тротуару. Вартість об’єкту 826 тис грн. Вже знято старе...

Подробиці

КОНКУРС

  • 02.10.2017
  • Хабренко А.М.

Про проведення у 2017 році конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальної послуги: “організація нічного перебування бездомних громадян та осіб, які потрапили в складні життєві обставини в холодну пору року”  в рамках міської Програми соціального захисту бездомних громадян.

Подробиці

Штормове попередження

  • 02.10.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби сьогодні,2 жовтня, у другій половині дня на Азовському морі очікується північно-східний вітер 15-20 м/с, із збереженням до кінця доби. 

Подробиці

НОВИНИ