Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

За інформацією чергового метеослужби сьогодні, 9 липня, очікується погіршення погодних умов, гроза, шкальний вітер 15-20 м/с, дощ, часом сильний.

Подробиці

24 серпня цього року Україна святкуватиме 26 річницю Дня Незалежності України. З нагоди цього свята у Бердянську заплановано проведення чималої кількості загальноміських заходів. Сьогодні у виконкомі відбулося перше засідання організаційного комітету, що займається підготовкою до відзначення цього свята. Головувала на зустрічі керуючий справами виконкому Ольга Кочубей....

Подробиці

У вівторок, 11 липня, у приміщенні Бердянської міської ради (пл. Єдності, 2) проводитиме особистий виїзний прийом громадян начальник Міжрайонного управління у Бердянському районі та м. Бердянську Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Середа Максим Михайлович.

Попередній запис на прийом за телефоном: (06153) 6 45 70. 

Подробиці

На щотижневій апаратній нараді при міському голові Володимирі Чепурному управлінням житлово-комунального господарства було представлено інформацію щодо ремонту доріг у Бердянську....

Подробиці

НОВИНИ