Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Сьогодні, на двадцять дев’ятій (позачерговій) сесії міської ради враховуючи вагомий внесок у соціальний розвиток міста, активну громадську діяльність, напередодні Дня міста звання “Почесний громадянин міста Бердянська” було присвоєно ...

Подробиці

За інформацією відділу реклами, курорту та туризму виконкому, з середини весни і до початку осені поточного року Бердянськ активно рекламується в інших містах України. Причому рекламна кампанія охоплює не тільки сусідні міста, а й віддалені. Для того, щоб про Бердянськ дізналася якомога більша аудиторія, були використані такі масштабні види реклами:

  • брендування загальноміського транспорту та місць його зупинок;
  • демонстрація відеоролика про Бердянськ у кінотеатрах України (у...
Подробиці

О 12:00 розпочнеться он-лайн трансляція двадцять сьомої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання постійних комісій Бердянської міської ради VIІ скликання з обговорення проектів рішень двадцять дев'ятої (позачергової) сесії міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”. 

Подробиці

Сьогодні, 12 липня, у виконкомі відбувся традиційний інформдень міського голови Володимира Чепурного із представниками місцевих ЗМІ. У межах цієї зустрічі заступник міського голови Юлія Дойнова розповіла присутнім про рівень готовності бердянських шкіл та дитсадків до нового навчального року. На сьогодні виконується, за рішенням сесії, великий обсяг робіт: ремонти внутрішніх систем електро- та водопостачання, поточні ремонти систем опалення. Зокрема, у ДНЗ №25, 34, 37 —...

Подробиці

НОВИНИ