Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Розширені апаратні наради, які щовівторка проводяться у виконкомі Бердянської міської ради, проходять в онлайн режимі. Дивіться їх на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі "Онлайн" - "Наради" о 9:00. 

Подробиці

Шановні абоненти! КП «Бердянськводоканал» БМР доводить до вашого відома, що адміністрацією підприємства спрямовані документи на коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для всіх груп споживачів до Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг. ...

Подробиці

Штормове попередження

  • 03.07.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у вівторок, 4 липня, очікується північно-східний вітер 15-20 м/с, короткочасні дощі, грози. Температура повітря вночі +19...+21, вдень +28...+30.

Подробиці

Порушення правил поводження в охоронних зонах електричних мереж загрожує здоров’ю та життю як самих порушників, так і тих, хто їх оточує. Електрика за необачного з нею поводження може бути смертельно небезпечною!

Шановні батьки, працівники шкіл та інших навчальних закладів!

  • Роз’яснюйте дітям небезпечність електричних установок (повітряних ліній, трансформаторних підстанцій) у місцях їх розташування при порушенні елементарних правил безпеки.
  • Пильнуйте за тим, де і як...
Подробиці

НОВИНИ