Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Сьогодні, 10 жовтня, відбулась шістнадцята (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання. Міський голова Володимир Чепурний знаходиться у відпустці, тож провів засідання секретар міської ради Олексій Холод. На розгляд депутатів були винесені наступні питання: про списання майна та про внесення змін та доповнень до Міської програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки....

Подробиці

Комунальне підприємство “Аншлаг” запрошує бердянців на великий Покровський ярмарок. Він проходитиме 14 жовтня з 10:00 на площі перед міським Палацом культури ім. Т.Г. Шевченко. Фрукти, овочі, олія та вершкове масло, борошно, мед, крупи, яйця, ковбасні та хлібобулочні вироби, торти, тістечка та багато іншого і все без посередників запропонують бердянцям найбільші виробничі підприємства зі всієї Запорізької області. У ярмарку також візьмуть участь регіональні виробники...

Подробиці

У зв’язку із проведенням робіт з поточного ремонту зливостоку по пр. Праці з 11 по 30 жовтня буде перекрито рух автомобільного транспорту через перехрестя вул. Консульської/пр. Праці до перехрестя Праці/Свободи. Фірма-підрядник — ТОВ “Стройуніверсал 2012” - приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція шістнадцятої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 7 жовтня 2016 року №415-р у понеділок, 10 жовтня, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться шістнадцята (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання.

На розгляд винесені наступні питання:

- Про списання майна;

- Про внесення змін та доповнень до Міської програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки.

Подробиці

НОВИНИ