Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція дванадцятої сесії міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Про облік внутрішньо переміщених осіб

  • 03.06.2021
  • Управління праці (Міщенко О.П.)

Станом на 01 червня 2021 р. в Бердянській міській територіальній громаді перебуває на обліку — 9832 внутрішньо переміщених осіб, з них:

- працездатних — 3099;

- дітей — 1521;

- осіб з інвалідністю — 456;

- пенсіонерів за віком — 4756.

Обліковано сімей — 8061.

Подробиці

До уваги мешканців міста! На адресу виконавчого комітету Бердянської міської ради надійшло звернення Приватного науково-технічного підприємства «Соціум» від 31.05.2021 №161 щодо оприлюднення Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля....

Подробиці

Сьогодні під керівництвом депутата міської ради Володимира Безверхого відбулося засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Депутати розглянули проєкти рішень, які виносяться на чергову сесію міської ради, а також поточні питання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, погодження поділу та об’єднання земельних ділянок, поновлення договорів оренди та передачу в...

Подробиці

О 16:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання робочої групи з дотримання принципів державної регуляторної політики. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

НОВИНИ