Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

У зв’язку із проведенням робіт з поточного ремонту зливостоку по пр. Праці з 11 по 30 жовтня буде перекрито рух автомобільного транспорту через перехрестя вул. Консульської/пр. Праці до перехрестя Праці/Свободи. Фірма-підрядник — ТОВ “Стройуніверсал 2012” - приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція шістнадцятої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 7 жовтня 2016 року №415-р у понеділок, 10 жовтня, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться шістнадцята (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання.

На розгляд винесені наступні питання:

- Про списання майна;

- Про внесення змін та доповнень до Міської програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки.

Подробиці

У п’ятницю, 7 жовтня, напередодні Всесвітнього дня пошти міський голова Володимир Чепурний та керуючий справами виконкому Олена Фойт відвідали урочисте зібрання поштарів нашого міста і району....

Подробиці

Міська влада постійно допомагає військовим. Це питання знаходиться на особистому контролі міського голови. І сьогодні Володимир Чепурний разом із секретарем міської ради Олексієм Холодом, депутатом міської ради Ігорем Варваніним та головою ГО “Ветерани АТО. Бердянськ” Дмитром Зубовичем побували у військовій частині А2019, що розташована у нашому місті. Основною метою візиту було з’ясування проблемних питань та потреб військових для подальшого їх вирішення. ...

Подробиці

НОВИНИ