Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у вівторок, 13 липня, з 08:30 до 16:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні на Косі.

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у середу, 14 липня, з 08:00 до 17:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні по вул. Степова та вул. Ботанічна.

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У вівторок, 13 липня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Михайлівна Бойко.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

До уваги мешканців міста! У понеділок, 12 липня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання громадян, пов’язані з архітектурою, містобудуванням, земельними відносинами, капітальним будівництвом буде відповідати заступник міського голови Божкова Олена Анатоліївна. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

9 липня у Бердянську в актовій залі БДПУ під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Старуха пройшло виїзне засідання колегії Запорізької обласної державної адміністрації за участі керівників усіх громад області. У засіданні також взяли участь Народний депутат України Олександр Пономарьов, міський голова Валерій Баранов та секретар міської ради Олександр Свідло. ...

Подробиці

НОВИНИ