Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція чотирнадцятої сесії міської ради VІІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Станом на ранок 7 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 55 хворих на COVID-19 — 15 осіб госпіталізовано (7 потребують кисневої терапії, з них 0 на апараті ШВЛ), 40 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 7,6%....

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Такі рішення виносяться на чергову сесію Бердянської міської ради, яка відбудеться завтра, 8 липня. Попереднє обговорення проєктів відбулося на засіданні постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю. Дані проєкти рішень підготовлені за ініціативи секретаря міської ради Олександра Свіло за результатами багатьох звернень від підприємців міста. ...

Подробиці

Штормове попередження

  • 07.07.2021
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у найближчі три години та зі збереженням до кінця дня по місту очікуються складні метеоумови: сильний дощ, гроза, град, при грозі вітер 25-28 м/с, видимість при грозі 1-2 км.

Подробиці

НОВИНИ