Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Станом на ранок 30 червня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 75 хворих на COVID-19 — 14 осіб госпіталізовано (11 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 61 особа лікується амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 8%....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Станом на ранок 29 червня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 82 хворих на COVID-19 — 15 осіб госпіталізовано (11 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 67 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 7,6%....

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція тринадцятої (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік був узгоджений механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців і працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

Зазначені заходи включають два етапи:...

Подробиці

НОВИНИ