Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

26 червня з 18:00 на Приморській площі розпочнеться святковий захід до Дня молоді «Ми-українці!». Його організаторами виступають відділ молоді та спорту, відділ культури виконавчого комітету та Молодіжна рада при Бердянській міській раді....

Подробиці

На своїй сторінці у Фейсбук міський голова Валерій Баранов розмістив відеозвернення до мешканців міста відносно ситуації на КП “Бердянськводоканал”, про причини, наслідки та плани виходу з кризової ситуації.

 

Подробиці

Відповідно до Положення про бюджет участі Бердянської міської територіальної громади з 17 травня по 15 червня 2021 року проведено конкурс з подання проєктів бюджету участі для реалізації у 2022 році.

Загальний обсяг бюджету участі на 2022 рік складає 1500,0 тис. грн, у тому числі: на малі проєкти - 500,0 тис. грн, на великі проєкти - 950,0 тис. грн.

До електронної системи „Громадський проєкт” подано 60 проєктів на загальну суму 13,3 млн. грн. ...

Подробиці

Сьогодні до виконавчого комітету, вже другий день поспіль, прийшли працівники КП “Бердянськводоканал” через ситуацію, що склалася на підприємстві із заборгованістю по заробітній платі. Із ними зустрілися міський голова Валерій Баранов, його заступник Віталій Гречка та заступник директора КП “Бердянськводоканал” Микола Омельченко. ...

Подробиці

У п’ятницю, 25 червня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Руслан Борисович Шиханов.

Звертатись з 11:00 до 12:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

НОВИНИ