Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

22 грудня мешканка нашого міста Дар'я Микитівна Авдєєва відзначає 101-й День народження. Із привітаннями, подарунками та квітами до неї сьогодні завітали керуюча справами виконкому Наталя Гончарова та начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань. Від імені міського голови вони побажали міцного здоров’я, миру, турботи та уваги від близьких та родичів.

У Дар'ї Микитівни дві дочки та син, а також троє внуків та стільки ж правнуків.

 

Подробиці

Запорізька область увійшла до чотирьох пілотних регіонів України, де Проект ПРОМІС, місцева влада, бізнес-спільнота та громадськість працюватимуть разом для просування демократії та економічного розвитку на місцевому рівні, створення сприятливого середовища для ведення бізнесу та підтримки децентралізації....

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція обговорення проекту бюджету 2016 року. Відео бюджетних слухань буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у середу, 23 грудня, з 8:00 до 17:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Мазіна (№50, 52), Лієпайська (№17, 19, 21), Артема (приватний сектор), Піонерська (№1-45) та 17 вересня (№1-25).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

18 грудня в залі засідань виконкому пройшла презентація Асоціації органів місцевого самоврядування “Запорізький центр розвитку спроможних територіальних громад”. В заході взяли участь міський голова Володимир Чепурний, секретарь міської ради Олексій Холод, голова Бердянської районної адміністрації Роман Молодецький, президент регіональної Асоціації органів місцевого самоврядування Олег Кузьменко та його заступники, а також начальники управлінь та відділів Бердянського...

Подробиці

НОВИНИ