Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців та гостей міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами у п’ятницю, 21 серпня, з 13:00 до 16:00 буде відключено від електропостачання будинок №6/18 по вулиці Червоній. А з 8:00 до 16:00 не буде електрики по вул. Жуковського (№113-135, 98-118), Бородіна (№5-7, 64-78), Маяковського (№57-69) та Дружби (№35-51, 20-30).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

З метою економії енергоресурсів та зменшення навантаження на державний бюджет, пріоритетним завданням вдосконалення державної тарифної політики в електроенергетиці є приведення тарифів на електричну енергію для населення та інших споживачів, для яких застосовуються знижені тарифи на електроенергію, до економічно обґрунтованого рівня, що дозволить скоротити обсяги перехресного субсидіювання в електроенергетиці....

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами на лінії у четвер, 20 серпня, з 8:30 до 16:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Воронезька, Лєрмонтова (№35-116) та Баха (№2-20).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Цілий ряд заходів запланований у Бердянську в нинішньому році в рамках святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Як повідомила сьогодні на розширеній апаратній нараді в мерії керуюча справами виконкому Наталія Гончарова, 21 серпня о 10 годині на першому поверсі виконкому відбудеться відкриття стенду пам'яті загиблих в ході АТО бердянців. А о 10.30 керівництвом міста будуть покладені квіти до могил воїнів АТО на міському кладовищі....

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами на підстанції у середу, 19 серпня, з 8:00 до 17:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Фестивальна, Серафимовича, Д. Бідного, Котовського, Матвєєва, Баумана, Пугачова, а також храм Святої Трійці.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ