Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням обрізки аварійних дерев у п’ятницю, 5 лютого, з 7:00 до 15:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Виноградна, Комишева, Радищева, Костичева, Бєлінського та Мічуріна. З 8:00 до 12:00 не буде електрики на вул. Осипенко та Нахімова, а з 12:00 до 17:00 — на вул Приморська, Підгірна та пров. Санаторний. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція сьомої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Як розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань, до їх управління надходить багато звернень від мешканців нашого міста. Основна частина з них стосується призначення субсидій, а саме строків призначення, незгода із розміром призначеної субсидії або її відмовою. У двох останніх випадках заявнику надається інформація про порядок нарахування субсидії або причина відмови....

Подробиці

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

 

Подробиці

О 13:00 відбудеться он-лайн трансляція позачергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання виконавчого комітету

Бердянської міської ради

03 лютого 2016 р.

о 13.00 годині

 

13-00

Про введення в мережу відділу освіти виконавчого комітету...

Подробиці

НОВИНИ