Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Бердянська міжрайонна прокуратура повідомляє, що 20 жовтня з 14-00 години у приміщенні Бердянської міжрайонної прокуратури, яка знаходиться за адресою: вул. Перемоги,4 відбудеться особистий прийом громадян прокурором Запорізької області Шацьким Олександром Леонідовичем.

Особистий прийом здійснюватиметься за попереднім записом за телефоном: 4-72-24. 

Подробиці

Завдяки співробітництву з Європейським інвестиційним банком область отримає майже півтора мільйона євро на відбудову об’єктів соціальної інфраструктури. Як повідомили в Управлінні зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, мова йде про будівництво поліклініки на 300 відвідувачів і капітальний ремонт центральної районної лікарні у місті Приморськ....

Подробиці

У зв’язку із початком опалювального періоду 2015-2016 року у середу, 28 жовтня, з 10-00 до 12-00 за телефоном 4 73 08 буде проходити пряма телефонна лінія з питань надання населенню субсидії на оплату комунальних послуг.

На запитання мешканців міста нададуть відповідь фахівці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради.  

Подробиці

Як ми вже повідомляли, після того, як місто залишилося без газу, Бердянська влада звернулася до прокуратури і СБУ (як на міському, так і на обласному рівнях) з вимогою провести розслідування, дати оцінку того, що трапилося, і притягнути винних до відповідальності. За результатами цих звернень порушено кримінальну справу за фактом. На сьогоднішній день керівник управління газового господарства міста Костянтин Алексєєнко відсторонений від займаної посади. Ведеться...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами у вівторок, 20 жовтня, з 8:30 до 17:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Підгірна (№107), Куйбишева (№104-122), Приморська (№4-55) та пров. Маячний (№1-10).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ