Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Станом на ранок 13 січня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 864 хворих на COVID-19 — 93 особи госпіталізовано (45 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 771 особа лікується амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

Штормове попередження

  • 13.01.2021
  • Прес-служба

За даними Запорізького гідрометеоцентру 13 січня очікується сильний сніг, висота сніжного покриву 5-15 мм, хуртовини, замети, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с.

15-16 січня очікується різке зниження температури - вночі до -18, місцями до -21, вдень -10...-16. такі погодні умови зберігатимуться 17 і 18 січня.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

12 січня голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух із робочим візитом відвідав Бердянський район. Перебуваючи у Бердянську він зустрівся із керівництвом міста. У нараді з актуальних питань розвитку міста взяли участь міський голова Валерій Баранов, його заступники, секретар міської ради Олександр Свідло, депутат Запорізької обласної ради Олексій Холод та голови депутатських комісій Бердянської міської ради. ...

Подробиці

НОВИНИ