Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням обрізки дерев у п’ятницю, 19 грудня, з 7:00 до 13:00 будуть відключені від електропостачання вул. Калініна, Сеченова, Пиірогова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності. 

Подробиці

У четвер, 18 грудня, о 13-30 відбудеться он-лайн трансляція засідання Громадської ради при виконавчому комітеті.  Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Наради”.

Подробиці

У середу, 17 грудня, у виконавчому комітеті відбувся інформаційно-методичний семінар з питання підвищення ефективності взаємодії влади та громадськості щодо підтримки військовослужбовців та добровольчих батальйонів, які беруть участь у проведенні АТО. Головували на засіданні керуючий справами виконкому Наталія Гончарова та начальник управління внутрішньої політики і зв’язків з громадськістю Запорізької ОДА Олександр Зубченко. У семінарі взяли участь керівник апарату...

Подробиці

У Бердянську будуть створені координаційні ради у сфері освіти і в охороні здоров'я. До них увійдуть фахівці по галузях. Ідея створення таких органів запропонована міським головою Олексієм Бакаєм....

Подробиці

У п'ятницю, 19 грудня, в актовому залі загальноосвітньої школи №4 відбудеться зустріч міського голови Олексія Бакая з жителями мікрорайону «8 Березня». Початок о 14 годині.

Подробиці

НОВИНИ