Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Які пройшли зустрічі та були досягнуті домовленості під час робочої поїздки з 29 січня по 3 лютого у Київ сьогодні на прес-конференції розповів міський голова Валерій Баранов. Доволі насичено пройшло відрядження до столиці, під час якого вдалося звернути увагу профільних міністерств, інвесторів на проєкти Бердянська та запросити їх до нашого міста на продовження перемовин про співпрацю.

У Бердянську повинен відновити діяльність пасажирський аеропорт...

Подробиці

Управління економіки виконкому інформує, що Посольство Фінляндії відкрило конкурс для проєктів на 2021/2022 роки від громадських організацій на такі теми:

  • Інноваційні рішення для переробки відходів в громадах;

  • Підвищення обізнаності про зміну клімату або біорізноманіття;

  • Пом’якшення втрат у галузі навчання у зв’язку із пандемією Covid-19.

Кожен проєкт може отримати від Посольства максимальну суму підтримки у розмірі 50000 євро. Кінцевий термін подання проєктних...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 12 лютого, з 11:00 до 13:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на підстанції буде відключено електропостачання по вулиці В.Довганюка (№93-103), пр. Східний (№90-102, 166) та вул. Волонтерів (№157).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

Станом на ранок 9 лютого у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 346 хворих на COVID-19 — 46 осіб госпіталізована (20 потребують кисневої терапії, з них 2 на апараті ШВЛ), 300 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

НОВИНИ