Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Станом на 10 ранку 16 вересня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 53 хворих на COVID-19 — 24 особи госпіталізовано, 29 осіб лікується амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 16 вересня, з 8:00 до 12:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання по вул. Волонтерів (№63, 65) та вул. Софіївська (№99, 103-107). А з 13:00 до 17:00 — по вулиці Волонтерів (№67, 69).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

За минулий тиждень до лікарів звернулось 273 людини з ознаками ГРВІ, серед яких 182 дитини (97 шкільного віку), у порівнянні з попереднім тижнем їх було 169. Про це повідомила під час он-лайн наради з міським головою Олена Пулькіна, директор КНП “ЦПМСД”. На амбулаторному лікуванні з коронавірусною хворобою наразі знаходиться 28 осіб, за минулий тиждень одужало 14 осіб. Як відзначила Олександра Кікарош, завідувач відокремленого підрозділу "Бердянський міськрайонний відділ...

Подробиці

НОВИНИ