Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Штормове попередження

  • 13.01.2021
  • Прес-служба

За даними Запорізького гідрометеоцентру 13 січня очікується сильний сніг, висота сніжного покриву 5-15 мм, хуртовини, замети, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с.

15-16 січня очікується різке зниження температури - вночі до -18, місцями до -21, вдень -10...-16. такі погодні умови зберігатимуться 17 і 18 січня.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

12 січня голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух із робочим візитом відвідав Бердянський район. Перебуваючи у Бердянську він зустрівся із керівництвом міста. У нараді з актуальних питань розвитку міста взяли участь міський голова Валерій Баранов, його заступники, секретар міської ради Олександр Свідло, депутат Запорізької обласної ради Олексій Холод та голови депутатських комісій Бердянської міської ради. ...

Подробиці

ДІМ (НЕ) БЕЗПЕКИ

  • 12.01.2021
  • Управління праці (Коров`янська М.Є.)

З метою сприяння обізнаності громадськості про систему заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству, Міністерство соціальної політики України пропонує для ознайомлення онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ» за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com/.
Відвідувачі курсу ознайомляться з текстами, лекціями, ілюстраціями та отримають розуміння того, які є різні форми домашнього насильства, які причини зумовлюють прояви...

Подробиці

НОВИНИ