Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 16 жовтня, з 8:30 до 16:00 у зв’язку з обрізкою дерев буде відключення електропостачання на вул. Яблочкова (№№49-137, 54-120), вул. Керченська (№№11-59,46-88), вул.Мечнікова (№№91-103, 60-110).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо організації заходів із запобігання поширенню коронавірусу на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” -“Заходи”

Подробиці

Станом на 13 годину 15 жовтня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 208 хворих на COVID-19 — 51 особа госпіталізована (15 потребують кисневої терапії, 1 на апараті ШВЛ), 157 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

14 жовтня приймали вітання захисники і захисниці України. Це і військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки, інших державних збройних формувань, а також волонтери, військові лікарі – усі, хто зараз боронить Україну....

Подробиці

НОВИНИ