Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Соціальні виплати до Дня захисника України

  • 12.10.2020
  • Управління праці (Євглевська Г.В.)

З нагоди святкування Дня захисника України проводяться соціальні виплати за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів.

Згідно цільової Програми соціальної підтримки населення Запорізької області «Назустріч людям» на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням сесії Запорізької обласної ради від 12.12.2019 № 135, за рахунок коштів обласного бюджету в жовтні розпочалася виплата щорічної адресної грошової допомоги в розмірі 500 грн. до Дня захисника України (14 жовтня)...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією управління житлово-комунального господарства, у зв’язку з виконанням робіт з поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Європейська (в районі будинку №88) з 12 по 23 жовтня тимчасово обмежено рух важковагового і довгомірного транспорту.

Тимчасовий проїзд для приватного транспорту облаштовано між вул. Європейська і будинком №88 згідно знаків пріоритету.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 20 жовтня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лінії буде відключено електропостачання на наступних вулицях: Макарова, Дежньова, Сибірякова, Літке та Баранова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Постановою Центральної виборчої комісії від 8 жовтня 2020 року №356 Відповідно до статті 28 Виборчого кодексу України, Порядку утворення виборчих дільниць на постійній основі, їх тимчасового закриття, ліквідації та внесення змін до відомостей про утворені виборчі дільниці, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 червня 2020 року №116, керуючись статтями 11–13, пунктом 71 статті 17 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча...

Подробиці

Фахівцями Асоціації міст України підготовлено пропозиції та зауваження до нової редакції Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»

Вказують на наступні моменти:

Відсутність часу для належного розгляду законопроєкту....

Подробиці

НОВИНИ