Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги сільгоспвиробників! Управління економіки запрошує аграріїв та пасічників Бердянської міської територіальної громади 12 березня 2021 року о 13:30 взяти участь в онлайн-семінарі, направленому на роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробки полів, попередження та недопущення отруєння бджіл....

Подробиці

У середу, 24 лютого, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Олександр Васильович Старух.

Звертатись з 14:00 до 15:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У середу, 24 лютого, до Запорізького обласного контактного центру завітає депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Ірина Іванівна Лєх, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватися з мешканцями області. “Пряма лінія” триватиме з 13:00 до 14:00. Звертатися за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

О 9:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ