Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Рішеннями виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.02.2021р. встановлені тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для КП «Бердянськекотранс» БМР, ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Бердянськ», ПП «ПБВКМП «ЗЕВС» та ТОВ «ТРАНСЮГСЕРВІС». Встановлені тарифи вступили в дію з дня оприлюднення рішень на офіційному веб-сайті Бердянської міської ради — з 12 лютого 2021р....

Подробиці

Пряма телефонна лінія!

  • 16.02.2021
  • Прес-служба

У четвер, 18 лютого 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Анатолійович Кардаш.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності та управління комунальної власністю Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Про можливість співпраці в туристичній сфері, створення індустріального парку та інші напрямки діяльності обговорювалось під час робочої зустрічі міського голови Валерія Баранова з представниками Асоціації турецьких бізнесменів, які приїхали сьогодні з ознайомчим візитом до Бердянська. Як відзначили гості, метою їх першого візиту є знайомство з керівництвом міста та огляд можливих територій для створення індустріального парку. ...

Подробиці

НОВИНИ