Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Сьогодні, 8 жовтня, відбулося засідання постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням міського голови Володимира Чепурного. На порядку денному було 5 питань. Першим розглянули питання виконання протиепідемічних заходів стосовно запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19 на території Бердянської міської об’єднаної територіальної громади. ...

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

До уваги мешканців міста Бердянськ! Виконавчий комітет повідомляє, що на прохання мешканців міста у мікрорайонах організовуються додаткові осінні сільськогосподарські ярмарки, на яких запланована реалізація сезонних овочів та фруктів.

Додаткові ярмарки буде проведено за наступними адресами:

16.10.2020

Нагірна частина

вул. Володимира Довганюка, 72б (з 14.00)

21.10.2020

РТС


...

Подробиці

До уваги батьків вихованців закладів дошкільної освіти! Останнім часом у соціальних мережах та зверненнях до виконкому часто піднімається питання щодо забезпечення закладів дошкільної освіти м'ясними продуктами. Як повідомляє міський відділ освіти, відкриті торги на закупівлю м'яса та печінки яловичини для закладів дошкільної освіти міста було оголошено 5 разів з початку 2020 року. Учасник, пропозиція якого була відхилена за ненадання повного пакету документів, які...

Подробиці

НОВИНИ