Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у суботу та неділю, 30 та 31 січня, з 8:00 до 16:00 у зв’язку з ремонтними роботами (встановлення нового обладнання) буде відключення електропостачання по вул. Макарова (район дальньої коси), вул. Літке, вул. Баранова та вул. Сибірякова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

29 січня 2021 року в Україні відзначається 103 річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність....

Подробиці

28 січня під головуванням міського голови Валерія Баранова відбулася п’ята сесія міської ради VIII скликання, на якій було розглянуто близько 90 питань. На пленарному засіданні також було підтримано звернення до Запорізької обласної ради та Голови Запорізької обласної Державної адміністрації Олександра Старуха щодо продовження фінансування робіт в 2021 році з ремонту аварійного колектора та берегозахисних споруд.

Текст звернення:...

Подробиці

У громадах Харківської, Запорізької і Дніпропетровської областей, які є учасниками проєкту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі», що реалізується ГО "Інститут соціальної політики регіону" за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва( GIZ) і виконується за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, представниками місцевої влади та команди консультантів проводиться робота по визначенню сучасного стану та перспектив...

Подробиці

НОВИНИ