Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Соціальні гарантії для підприємців, які мають дітей

  • 08.12.2020
  • Управління праці (Коротаєва Ю.М.)

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей, Урядом прийнято постанову „Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям” від 25.11.2020 № 1171 ( далі - постанова №1171) ....

Подробиці

Сьогодні, 8 грудня, розпочалось перше засідання Бердянської міської ради VIII скликання. На початку Любов Зубицька, голова Бердянської територіальної виборчої комісії, проінформувала про результати перших місцевих виборів міського голови та депутатів Бердянської міської ради.

Депутатами міської ради обрані:

Від політичної партії “Наш край” - Володимир Чепурний, Жанна Безродня, Микола Рудницький, Віктор Цуканов, Алла Циндра, Тетяна Лігута, Олег Будянський.

Від політичної...

Подробиці

До уваги мешканців міста! У зв`язку з ремонтними роботами трубопроводу водопостачання по вул. Лієпайській 08 грудня до 13:00 буде обмежено рух транспорту на ділянці між вул.Тищенка та проспектом Східним....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться онлайн трансляція першої сесії Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Програма ООН із відновлення та розбудови миру організовує в Бердянську навчальну сесію з жіночого підприємництва

  • 08.12.2020
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

«Розвиток жіночого підприємництва в Луганській, Донецькій та Запорізькій області»:

12-13 грудня в м. Бердянськ

Компенсуються витрати на проживання та проїзд для учасників з інших населених пунктів, які зазначені нижче....

Подробиці

НОВИНИ