Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

28 січня під головуванням міського голови Валерія Баранова відбулася п’ята сесія міської ради VIII скликання, на якій було розглянуто близько 90 питань. На пленарному засіданні також було підтримано звернення до Запорізької обласної ради та Голови Запорізької обласної Державної адміністрації Олександра Старуха щодо продовження фінансування робіт в 2021 році з ремонту аварійного колектора та берегозахисних споруд.

Текст звернення:...

Подробиці

У громадах Харківської, Запорізької і Дніпропетровської областей, які є учасниками проєкту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі», що реалізується ГО "Інститут соціальної політики регіону" за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва( GIZ) і виконується за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, представниками місцевої влади та команди консультантів проводиться робота по визначенню сучасного стану та перспектив...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 29 січня, з 8:30 до 16:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лінії буде відключено електропостачання по вул. Приазовська, вул. Кабельників та у мікрорайоні “Ліски”.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Станом на ранок 28 січня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 585 хворих на COVID-19 — 60 осіб госпіталізовано (30 потребують кисневої терапії, з них 2 на апараті ШВЛ), 525 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

Штормове попередження

  • 28.01.2021
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у п’ятницю, 29 січня, очікується посилення південно-східного вітру до 15-20 м/с. Вночі та вранці опади, ожеледь, на дорогах ожеледиця, видимість 2000-4000 м. Температура повітря вночі 0...-2, вдень +1...+3.

Подробиці

НОВИНИ