Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

У Запорізькій області активно розробляється Стратегія розвитку туризму. На сьогоднішній день проводиться напрацювання впізнаваного візуального образу регіону. Було презентовано результати першого етапу розробки брендбуку – потенційних концептів бренду Запоріжжя.

Жителів області запрошують долучитися до створення нового іміджу через участь у конкурсі на найкращий слоган.

Конкурс розпочався 6 жовтня. Він включає 2 етапи та загалом триватиме до 27 жовтня. За результатами...

Подробиці

25 жовтня 2020 року відбудуться перші місцеві вибори на території Бердянської міської об’єднаної територіальної громади. Як і по усій Україні проходитимуть вони в умовах адаптивного карантину та з урахуванням затверджених протиепідемічних заходів. 14 вересня 2020 року Кабінет міністрів України прийняв постанову №846, якою затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Детально про цей Порядок учора на робочій нараді з...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 8 жовтня, з 8:30 до 16:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лінії буде відключено електропостачання на наступних вулицях: Ломоносова (№45-71), В.Довганюка (№18-32, 25-45) та Нагорна (№13-37, 22-32).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Станом на 10 ранку 7 жовтня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 128 хворих на COVID-19 — 43 особи госпіталізовано, 85 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ