Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

В історії кожного народу є такі періоди, що ставлять перед ним доленосні завдання, від яких залежить його подальший розвиток. Саме такою датою є 22 січня 1919 року, яка золотою сторінкою увійшла у історію української нації - саме в цей день волею народу відбувся Акт злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки. Здійснилася віковічна мрія українського народу про об’єднання і утворення на всій його території від Сяну до Дону єдиної...

Подробиці

Шановні бердянці! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року No 42/99. ...

Подробиці

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області запрошує батьків та законних представників дітей пільгової категорії подавати заяви з оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 рік .

Заява з комплектом документів подається до Центру надання адміністративних послуг у м. Бердянськ за адресою: пр. Азовський, 37/9 за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання дитини.

Подані заяви вносяться до бази даних з...

Подробиці

НОВИНИ