Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

12 січня голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух із робочим візитом відвідав Бердянський район. Перебуваючи у Бердянську він зустрівся із керівництвом міста. У нараді з актуальних питань розвитку міста взяли участь міський голова Валерій Баранов, його заступники, секретар міської ради Олександр Свідло, депутат Запорізької обласної ради Олексій Холод та голови депутатських комісій Бердянської міської ради. ...

Подробиці

ДІМ (НЕ) БЕЗПЕКИ

  • 12.01.2021
  • Управління праці (Коров`янська М.Є.)

З метою сприяння обізнаності громадськості про систему заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству, Міністерство соціальної політики України пропонує для ознайомлення онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ» за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com/.
Відвідувачі курсу ознайомляться з текстами, лекціями, ілюстраціями та отримають розуміння того, які є різні форми домашнього насильства, які причини зумовлюють прояви...

Подробиці

Президент України підписав Закон України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”, який Верховна Рада ухвалила 15 грудня 2020 року. 

Відповідно до цього закону у 2021 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб становитиме:

- з 1 січня - 2270 гривень;
- з 1 липня - 2379 гривень;
- з 1 грудня - 2481 гривня....

Подробиці

НОВИНИ