Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Голова Асоціації міст України Віталій Кличко звернувся до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп. Звернення стосується важливого для багатьох громад України питання: необхідності збереження на постійній основі зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція бюджетних обговорень проєкту місцевого бюджету 2021 за сферами діяльності. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Презентація Програми USAID АГРО у Запорізькій області

  • 15.12.2020
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО запрошує представників мікро, малого та середнього бізнесу, виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці (окрім курятини), аквакультури та солодощів, а також представників ОТГ і журналістів регіональних ЗМІ Запорізької області взяти участь у онлайн-презентації «Можливості Програми USAID АГРО для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад». ...

Подробиці

З 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження. 

Зокрема, нові обмеження забороняють:

  • Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

  • Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій.

  • Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах...

Подробиці

У вівторок о 15:00 відбудеться День депутата, на якому на розгляд депутатів Бердянської міської ради буде винесено обговореннях кандидатів на посаду заступників міського голови, запропонованих міським головой Барановим В.О.

Подробиці

НОВИНИ