Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

У середу, 11 серпня, відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Сергіївна Любім.

Звертатись з 11:00 до 12:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

До уваги мешканців міста! У вівторок, 10 серпня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання громадян щодо планування роботи виконкому, розгляду звернень громадян та запитів щодо надання публічної інформації, кадрової роботи буде відповідати керуючий справами виконкому Юрченко Олексій Сергійович. Звертатися з 16:00 до 17:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У вихідні дні продовжувалася робота з покосу трави та обробки територій міста від комарів. КСП “Зеленгосп” у суботу здійснював покіс трави та карантинних рослин по вул. Богуславського, Привокзальній, Центральній, Чернишевського, у сквері біля школи №3, а також на території на перехресті вулиць Донецька/Європейська. Сьогодні працівники підприємства працювали у парку Шмідта, по Мелітопольському шосе (від переїзду до вул. Кабельників), Волонтерів/пр. Східний, пр. Східний/вул....

Подробиці

З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України 06 серпня головою ГО «Бердянське товариство Просвіта ім. Т.Г. Шевченка» Ольгою Войниковою було проведено збори просвітян в умовах дії карантинних заходів з обмеженою кількістю осіб, у яких взяли участь делегати від первинних осередків товариства: освітян навчальних закладів, козацьких організацій, військових Бердянського прикордонного загону, працівників ЦБС, україномовного розмовного клубу «Джерело», ветеранів, спілки...

Подробиці

НОВИНИ