Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги суб’єктів господарювання! З 14 по 16 вересня 2021 року у виставковому центрі “Козак-Палац” (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б) відбудеться V міжнародний Запорізький екологічний форум “Еко Форум — 2021”....

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє про аукціон з продажу комунальної власності. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У п’ятницю, 13 серпня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Олександр Васильович Старух.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

НОВИНИ