Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні 27 вересня відбулася позачергова 68 сесія міської ради. Як відзначив міський голова Володимир Чепурний, її проведення обумовлено необхідністю внесення змін до міського бюджету у зв’язку з надходженням субвенції державного бюджету на соціально-економічний розвиток в сумі 6 млн.грн та обласного бюджету по видаткам до програми сприяння виконання депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради. ...

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція шістдесят восьмої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

26 вересня у виконавчому комітеті для суб’єктів господарювання, які ведуть діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та туризму, пройшов навчальний семінар з актуальних питань з ведення підприємницької діяльності. Заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Олександр Прошутінський розповів присутнім корисну інформацію щодо перебування на спрощеній системі...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У середу, 2 жовтня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Елла Валеріївна Слепян.

Звертатись з 11:00 до 12:00 за телефоном 0 800 503 508.

Подробиці