Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

За інформацією Бердянського відділення ПАТ “Запоріжгаз” у середу, 28 квітня, було повністю відновлено газопостачання у 80% (459 з 572) багатоповерхових будинків міста, частково відновлено у 14% (82 будинках з 572) будинків, тобто були підключені не всі стояки. Загалом 95% багатоповерхових будинків з газопостачанням. Залишився 31 будинок, підключення яких планується завершити сьогодні. Також відновлено газопостачання у 65% будинків приватного сектору у різних мікрорайонах...

Подробиці

Програмою поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища на 2021-2023 роки, затвердженою рішенням Бердянської міської ради від 28.01.2021 року №42, з міського бюджету на 2021 рік виділені кошти для проведення 28 квітня Дня охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці, День охорони праці у 2021 році проходить під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР (безпека та здоров'я на роботі)».

...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція десятої сесії міської ради VІІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До акції з озеленення та прибирання міста приєдналися ще два мікрорайони міста - “8 березня” та “Колонія-Макорти”. Сьогодні активні мешканці працювали у парку “Шкільний”, прибирали територію та фарбували лавочки. Як розповіла депутат районної ради Лідія Антошкіна, вийшло багато людей, усі активно та дружньо працюють, тому що дуже люблять свій мікрорайон. ...

Подробиці

НОВИНИ