Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Міністерство Закордонних справ України підготувало відповіді на поширені питання про подорожі у 2021. Якщо ви плануєте поїздку за кордон у справах або відпочинок, обов’язково перевірте режим в’їзду і документи, які вам знадобляться. 

Де дізнатись про відкриті країни і умови перетину кордону 

Список країн, до яких дозволено в'їзд, постійно змінюється. Де можна знайти найсвіжішу інформацію?...

Подробиці

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від  17.07.2021 затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Враховуючи наявні наукові дослідження, рекомендації ВООЗ та відповідні зміни до інструкції вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech, цей препарат дозволено використовувати дітям віком від 12 років в Україні в разі, якщо  дитина:

  • має високі...
Подробиці

У вівторок, 3 серпня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Леонідович Брутман.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Шановні керівники ОСББ, підприємств-надавачів послуг з управління багатоквартирним будинком! Для забезпечення належного санітарного стану міста, збереження здоров’я мешканців управління житлово-комунального господарства інформує про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами....

Подробиці

1 серпня день народження відзначав Почесний громадянин міста Бердянськ, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Владислав Іванович Пономаренко. Із привітаннями до нього сьогодні завітали завідувач сектору по роботі з органами самоорганізації населення Олексій Проданов та головний спеціаліст цього сектору Валентина Алфьорова. Від імені в.о. міського голови, секретаря міської ради Олександра Свідло та усього депутатського корпусу вони побажали імениннику...

Подробиці

НОВИНИ