Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

За повідомленням командування Військо-морських сил Збройних сил України з 10 по 12 жовтня в межах Бердянська та Бердянського району будуть проводитися заходи бойової підготовки Збройних Сил України із виконанням практичних стрільб.

Командування звертається до населення з розумінням поставитися до ситуації та зберігати спокій. Наголошується, що це практичні навчання.

Подробиці

Про це на позачерговій сесії міської ради запевнив міський голова Володимир Чепурний. Депутат міської ради Ксенія Буханова під час обговорення на депутатських комісіях та під час пленарного засідання позачергової сесії 8 жовтня висловила занепокоєння щодо забезпеченості мешканців міста на інсулін з листопада по грудень та запропонувала не відкладати з вирішенням цього питання. Було зазначено, що держава забезпечує тільки 37 % від потреби, і, напевно, не очікується зміни...

Подробиці

Щотижнева апаратна нарада 9 вересня розпочалася із нагородження. В.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод за багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток акушерсько-гінекологічної служби міста Бердянська та з нагоди 80-річного ювілею вручив Почесну грамоту міського голови та цінний подарунок лікарю акушеру-гінекологу, Відміннику охорони здоров’я Георгієвій Ніні Нікандрівні. 7 жовтня вона відзначила своє 80-річчя. Ніна Нікандрівна - Ветеран...

Подробиці

З 2014 року 14 жовтня в Україні відзначається День захисника України. Розпорядженням міського голови від 04.10.2018р. № 359-р «Про відзначення Дня захисника України у 2018 році в м. Бердянськ» затверджено план підготовки міських заходів.

З 10 жовтня у навчальних закладах міста, музеях, бібліотеках відбудуться інформаційно-просвітницькі заходи, уроки мужності із запрошенням українських воїнів підшефних військових частин Української армії, дислокованих у Бердянську.

12...

Подробиці

НОВИНИ