Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Сьогодні, 10 травня, на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. А саме послуг, що надають КП „Житлосервіс-2а” (директор Якимець В.В.) та ТОВ „Керуюча компанія „Коменерго-Бердянськ” (директор Соломикіна І.В.). Як відзначили керівники цих підприємств доповідаючи про необхідність коригування тарифів, останні були затверджені ще у 2012 році. За цей період відбулось значне...

Подробиці

Шановні жителі та гості міста! З травня 2017 року працює телефон «гарячої лінії» з питань підготовки та проведення курортного сезону 2017 року, забезпечення безпечного відпочинку населення, підтримки санітарного стану міста, поліпшення якості послуг, що надаються жителям і гостям міста в літній період.

Телефон «гарячої лінії» - 1555, 1558.

Ми чекаємо на Ваші пропозиції та зауваження щодня з 9:00 до 12:00, з 14:00 до 17:00, вихідні: субота, неділя, святкові дні.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 11 травня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання на вул. Макарова (№78-88, 165-189), Єрмака (№2), Невельського (№1-5), Корнілова (№1-11), Баранова (№1-3), Літке (№12-19) та Сибірякова (№4-8).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Сьогодні, 9 травня, біля пам`ятника «Братська могила радянських воїнів, загиблих під час визволення міста Бердянська у 1943 році» на кладовищі № 1 відбувся загальноміський мітинг-реквієм до 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сотні бердянців прийшли висловити повагу і шану усім ветеранам Другої світової війни, всім, хто зазнав жахів нацистських переслідувань. У заході взяли участь міський голова Володимир Чепурний, народний депутат України Олександр...

Подробиці

НОВИНИ