Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, у зв’язку з ремонтними роботами, у понеділок, 9 липня, з 8:00 до 16:00 не буде електропостачання на вулицях Запорозьких козаків (№№66 – 168), Ватутіна (№№3 – 35, 2 – 52), Матросова  (№№2 – 20), Толстого (№№139 – 161), а також у провулку Морському.

 

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

За інформацією КП "Бердянськводоканал" БМР, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 26 червня 2018 р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16 червня 2016 р. № 1141» встановлено нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для КП «Бердянськводоканал» БМР в наступних розмірах:...

Подробиці

У четвер, 5 липня, в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради відбувся круглий стіл з представниками громадських організацій, головами медико-соціальної експертної комісії та лікарсько-консультативної комісії щодо змін в законодавстві по забезпеченню технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення.

         14.03.2018 року Урядом було прийнято пост...

Подробиці

Популяризація нашого міста як центру дозвілля, відпочинку й оздоровлення є головним завданням „Програми розвитку туризму та популяризації туристичного потенціалу міста Бердянськ на 2018 рік (в новій редакції)”. Нещодавно перелік видів рекламування Бердянська в інших містах України поповнився ще одним — брендування потягів та станцій метрополітенів....

Подробиці

Сьогодні, 5 липня, відбулась зустріч міського голови Володимира Чепурного з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ) — спостерігачем Дарлін Джексон (США) та Мірославом Брозманом (Чехія). В ході зустрічі були обговорені питання загальної політичної, соціально-економічної ситуації в м. Бердянськ, а також питання, що стосуються безпеки цивільного населення міста.

Подробиці

НОВИНИ