Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Штормове попередження

  • 17.05.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у п’ятницю, 18 травня, очікується південно-східний вітер 6-11 м/с, пориви до 14 м/с, вдень короткочасний дощ, гроза, при грозах можливі шквали вітру 15-20 м/с. Температура повітря вночі +14...+16, вдень +22...+24.

Подробиці

День вишиванки

  • 17.05.2018
  • Хабренко А.М.

Управління праці та соціального захисту населення висловлює свою національну та громадську позицію і духовну свідомість.

Подробиці

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Сьогодні, 17 травня, після ремонту відбулось урочисте відкриття Бердянської школи №1. Ремонтні роботи було проведено в рамках проекту Ініціативи інфраструктурної програми для України, що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням Уряду Німеччини у співпраці з Бердянською міською радою....

Подробиці

Сьогодні, 17 травня, у актовій залі Бердянського державного педагогічного університету відбувся урочистий захід, присвячений головному святу всіх науковців — Дню науки. Привітати викладацький склад закладу та студентів прийшли міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова. ...

Подробиці

НОВИНИ