Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 8 та 9 листопада, з 8:00 до 16:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії буде відключено електропостачання по вул. Герцена (№1-101, 6-58), Новоросійській (№42-72, 117-147), Гагаріна (№25-63) та Коцюбинсього (№52-58, 42, 44).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Щотижнева апаратна нарада розпочалася із вручення нагороди. У жовтні у м. Вінниця проходив чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу. У категорії „Жіночий фітнес-бікіні” золоту медаль здобула бердянка Євгенія Самойлова. В.о. міського голови, секретар Бердянської міської ради Олексій Холод за популяризацію та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Бердянську та здобуття перемоги на чемпіонаті вручив Євгенії Подяку міського голови та наручний годинник....

Подробиці

9 листопада 2017 року об 11:00 у каб. №70 виконкому відбудеться інформаційна зустріч внутрішньо-переміщених осіб із спеціалістами Представництва Данської ради у справах біженців в Україні на тему "Грантова допомога щодо ведення бізнесу та професійного навчання внутрішньо-переміщеним особам». Після зустрічі бажаючі зможуть отримати  юридичні консультації. 

Подробиці

Сьогодні, 7 листопада, відбудеться зустріч міського голови Володимира Чепурного з мешканцями мікрорайонів “АКЗ” та “РТС”. Початок о 17:00 у актовій залі ЗОШ №7 за адресою: вул. Херсонська, 1/90.

Подробиці

Традиційно в перший понеділок місяця відбувся черговий прийом громадян міським головою Володимиром Чепурним. Сьогодні, 6 листопада, до міського голови звернулося понад 20 осіб з різних питань. ...

Подробиці

НОВИНИ