Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Станом на ранок 13 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 56 хворих на COVID-19 — 19 осіб госпіталізовано (9 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 37 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 9,6%....

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

У рамках програми народного депутата України Олександра Пономарьова та за підтримки директора КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» Ігоря Шишки у Бердянську 15 липня відбудеться вже третій виїзний прийом. Кращі лікарі області прийматимуть пацієнтів у Бердянському територіальному медичному об’єднанні (пр. Перемоги, 8).

Консультацію надаватимуть:

Пономаренко Наталія Володимирівна лікар-гастроентеролог
Пріоритетні напрямки в роботі: профілактика, діагностика та...

Подробиці

У середу, 14 липня, відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Сергіївна Любім. Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у середу, 14 липня, з 08:00 до 17:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні по вул. Степова та вул. Ботанічна....

Подробиці

НОВИНИ