Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 13:30 розпочнеться онлайн-трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Онлайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться онлайн-трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Онлайн” - “Депутатські комісії”. 

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією адміністрації КП „Водоканал”, у зв'язку з проведенням робіт по заміні ділянки водопроводу Ø600 мм на насосній станції II-го підйому по вул. Північній, 19-б, з 22:00 18.07.2017р. до 10:00 19.07.2017р. буде припинено водопостачання наступних житлових районів:...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, у зв’язку з обрізкою аварійних дерев у понеділок, 17 липня, з 7:00 до 10:00 не буде електропостачання на вулиці Університетська (№1-31).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Сьогодні, 14 липня, делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідує Бердянськ з офіційним візитом. У рамках візиту відбулася зустріч міського голови Володимира Чепурного та його заступників з радником з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторіею Давидовою та секторальним менеджером Представництва ЄС Тетяною Шульгою. Були обговорені питання співпраці у межах проекту «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО...

Подробиці

НОВИНИ